Відкриття постійно діючої експозиції українських книг в м. Любляна

0
563

21 вересня цього року відбулося відкриття Українського культурного центру у місті Любляна, Словенія.

На заході були присутні надзвичайний та повноважний посол України у Республіці Словенія, Михайло Франкович Бродович, почесний консул України в Республіці Словенія, Санді Брезовник, народний депутат Державних зборів (парламенту), Мат’яш Немець, представники харківського видавництва «Ранок», а також представники української діаспори та ширшої громадськості Словенії.

Одночасно із започаткуванням проекту, який має на меті функціонування в якості українського культурного центру та дитячої бібліотеки, було відкрито виставку картин української художниці Тетяни Савко-Донець з Кривого Рогу.

Такі виставки плануються в постійному режимі. Окрім того, тут проводитимуться літературні вечори, концерти та різні гуртки за інтересами. Працюватиме також українська недільна школа.

Також читайте:  Презентація угорських вин в Україні

Харківське видавництво “Ранок” прийняло активну участь в організації заходу та його проведенні (презентації та майстер-класи для дітлахів від Наталії Лебєдєвої та Катерини Натідзе), а благодійний фонд Ранок-Україна разом з Почесним консулом України в Словенії п. Санді Брезовніком доповнив книжковий фонд нової української бібліотеки.