«Вони вистояли! Не витримав бетон!» марка та конверт на честь кіборгів

0

Національний поштовий оператор 22 січня вводить в обіг марку та конверт «Вони вистояли! Не витримав бетон!». Вона є даниною вшанування українських воїнів, які протягом 242 днів боронили Донецький аеропорт.

Урочисте спецпогашення марки та конверту відбудеться 22 січня за участю захисників Донецького летовища, ветеранів АТО/ООС, Міністра інфраструктури Владислава Криклія, Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди, генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, автора марки – графіка Андрія Єрмоленка та вихованців Київського військового ліцею ім. Богуна.

Початок заходу: 14.00

Місце проведення: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс», вул. Лаврська, 24.


Довідково

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації летовища. 18-21 січня 2015 року внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту загинули 58 його захисників. У Донецькому аеропорту та селищі Піски протягом цього періоду воювали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку “Дніпро-1”, Добровольчого українського корпусу (ДУК) та інші.

Також читайте:  Європейський рік культурної спадщини в Україні