XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

0

30 українських дівчат приїдуть до Чернігова поборотися за 10 корон, стрічок і дипломів на феєричний фінал «Княгиня України» 2019.  Красуні пройшли відбіркові конкурси: «Княгиня Запоріжжя», «Княгиня Львова», «Княгиня Чернігова», «Княгиня Дніпра» та ін.

14 грудня о 19:00 в драмтеатрі оберуть в чотирнадцятий раз вродливу, розумну, харизматичну княгиню. А підтримають усіх дівчат світлі, добрі та духовні люди історичного міста Чернігів. Красуні з різних областей України, продемонструють грацію, талант, кмітливість, а також доведуть, що в наш час теж достойні звання «Княгиня України».

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

Дирекція конкурсу за всебічну підтримку дійства висловлює особисту подяку міському голові Владиславу Атрошенку, який є справжнім господарем міста, адже безліч корисних справ зроблено завдяки міському голові – ліхтарі, фонтани, бігові доріжки, місто розвивається, привертаючи увагу все більшої кількості туристів.

Також читайте:  Спеціальний проект Who Is On Beauty Today

Якщо ви хочете отримати теплі емоції і море позитиву холодним грудневим вечором, тоді не зволікайте, разом обиратимемо найдостойнішу українку 2019!

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

Президент  торгової марки Saturn Олександр Громико розповів, що всі учасниці  отримають призи від ТМ «Сатурн»: телевізори, мультиварки, мікрохвильові печі та багато іншого.

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019 XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019 XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

Розважати публіку будуть українські зірки естради:  заслужена артистка України Ірина Шабан, співачка В. Яремчук, співачка Аня ЖулінаULA та хедлайнер дійства, золотий голос України – Alyosha, під її хіти «Текіла», «Калина» учасниці продемонструють свої витончені фігури у купальних костюмах та вечірніх сукнях, українських вбраннях під хореографічні постановки від Юлії Тодосієвої, яка створювала хореографічні номери відомим зіркам.  Також присутнім буде заслужений діяч естрадного мистецтва України О. Главацький.  Варто зазначити, що переможниця отримає не лише почесний титул, корону, а грошовий приз 50 000 грн. Ведучий масштабного шоу – Д. Коляденко  постійно жартуватиме та веселитиме публіку, а також виконає свої відомі хіти.

Також читайте:  Виставка художніх творів "Найцікавіше про жінку" Слави Займака

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

Організатори підкреслюють, що перебування усіх учасниць є безкоштовним, усі витрати бере на себе ТОВ «Княгиня України», проживання забезпечує готель «УКРАЇНА» та гарантує гостинність та смачні пригощання, усі репетиції проходитимуть на території готелю. Афтепаті відбудеться в гриль-пабі «СЕНАТОР». Щодо журі, поки що все тримається в секреті, але відомо, що присутні будуть княгині минулих років

XIV Національний конкурс краси «Княгиня України» 2019

  • Чернігів – це історичне місто, яке має свою історію, але і сучасне, комфортне для людей. Тому конкурс «Княгиня України» 2019 проходитиме в ньому. Ми маємо свого постійного глядача, нас чекають, нам приємно від такої уваги, тому ми намагаємося створювати свято на повну. Я дякую, за підтримку міській владі, адже конкурс не політичний, але нас підтримують завжди, не лише перед виборами і це вселяє впевненість, що є справжні патріоти. Хай перемагає найдостойніша, всі дівчата чарівні, розумні,достойні виходити під тисячі фотоспалахів та стати учасницями такого феєричного шоу. Приходьте до нас, ми подаруємо свято, а також пригощатимемо смачною кавою, – О. Главацький.
До речі Ви все ще можете придбати квитки на Гранд фінал тут: https://concert.ua/uk/event/knjaginja-ukrayini-chernigiv та https://chernigiv.ticketsbox.com/ua/grand-final-xiv-natsionalnogo-konkursa-krasoty-knyaginya-ukrai/
Також читайте:  Нетворкінг у форматі "business speed meetings": почни місяць з нових знайомств!