«Ювелір Експо Україна» – головне ювелірне свято осені!

0
851

Міжнародна ювелірна виставка в Україні: учасники та партнери

Прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральним камінням, ексклюзивні авторські роботи можна побачити тільки на 34-й міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна» (визнана UFI – Міжнародною асоціацією виставкової індустрії).

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

За участю Асоціації ювелірів України.

Діамантовий партнер – компанія Алмаз-Діамант Ю.

Золотий партнер – Столична ювелірна фабрика.

Най очікувана подія осені – виставка «Ювелір Експо Україна» – зустрічає поціновувачів ювелірного мистецтва з 16 по 19 листопада у виставковому центрі «Київ Експо Плаза».

Безліч ювелірних інновацій на «Ювелір Експо Україна»

«Ювелір Експо Україна» – це не тільки представлення найкращих традицій ювелірної майстерності, а й безліч ювелірних інновацій. Саме цей майданчик, щорічно збираючи більше 25 000 відвідувачів, дає унікальну можливість представити свою продукцію і презентувати новинки одночасно для такої кількості людей.

Також читайте:  Культурні відносини Україна - ЄС: перші досягнення

Найбільший галузевий форум України

Це найбільший галузевий форум України, який в цьому році збере понад 250 компаній – провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні будинки і бутіки, які є ювелірними трендсеттерами. Серед учасників: «Столична ювелірна фабрика», «Алмаз-діамант Ю», «Zarina», «Кристал», «SOVA, JEWELRY HOUSE», «ЗОЛОТИЙ ВІК», «КАМЕЯ» та інші лідери галузі.

Програма виставки

Ділова програма виставки включає бізнес-івенти, конкурси, розіграші, майстер-класи та унікальний проект VIP ZONE, де представлені тільки ексклюзивні вироби, кожне з яких відрізняється оригінальністю композиції і дизайнерським рішенням.

Одночасно з «Ювелір Експо Україна» відбудуться виставки «Ювелір Маш Експо», «Салон аксесуарів та модних прикрас», «Київ. Салон годинників 2017 ».

Також читайте:  Відкриття постійно діючої експозиції українських книг в м. Любляна

Офіційне відкриття міжнародної ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться 16 листопада о 12:00 в павільйоні №1 ВЦ «Київ Експо Плаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2б, метро «Нивки»).

 Час роботи:

 16 листопада з 11:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

 17 і 18 листопада з 10:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

 19 листопада з 10:00 до 18:00 (вхід для відвідувачів до 17:30).

Більш детальну інформацію про роботу і програмою «Ювелір Експо Україна» Ви можете знайти на офіційному сайті виставки та її сторінках в соціальних мережах.

Дирекція реклами та PR компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»: (044) 461-93-44, e-mail: anna@kmkya.kiev.ua, adv@kmkya.kiev.ua