Інформаційно дипломатичний проект “Fashion of Diplomacy” – це єдиний ресурс в Україні, який поєднує в собі інтернет портал та друковане видання, що висвітлює лише хороші, позитивні новини про Україну та українців, не лише всередині нашої Держави, але і про тих українців, які живуть за її межами.

В нашій команді зібрані не лише журналісти з України. До нас надходить інформація з різних куточків всього світу, від тих кому не байдуже майбутнє України та її жителів.

Наша місія полягає в популяризації країни, ми прагнемо розкрити читачам Україну лише з кращої сторони, як перспективну, сильну, незалежну країну.

Ми відкриті до співпраці з міжнародними, регіональними та національними ЗМІ, міжнародними організаціями, дипломатичними представництвами України, громадськими організаціями та окремими людьми, які прагнуть поділитися з широкою аудиторією інформацією про свої здобутки, досягнення, успіхи, зокрема, та свою діяльність та події в цілому.

Свої пропозиції, новини, інформацію надсилайте на поштову скриньку info@fashion-diplomacy.com

Слово редактора

Проект “Fashion of Diplomacy” був заснований 1 грудня 2016р., з метою популяризації України в світі. В грудні стартував Інтернет портал, на базі якого була сформована концепція проекту, та сформована міжнародна база розсилки видання. В червні 2017 р Інтернет портал доповнився друкованим засобом масової інформації “Міжнародний дипломатичний журнал “Fashion of Diplomacy”.

Наразі, міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy» займає нішу популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

За цей час мережа розповсюдження журналу складає:

  • розсилка на 412 українських діаспор за кордоном;
  • розсилка до дипломатичних представництв України за кордоном;
  • розсилка друкованої версії журналу до дипломатичних представництв іноземних держав акредитованих в Україні;
  • наявність друкованої версії журналу в міжнародному аеропорту “Бориспіль” (VIP-зал, Бізнес-зали);
  • наявність друкованої версії журналу в рітейл мережах LyaSilpo та Мегамаркет з роздрібною вартістю 80,00 грн.

Додатково редакцією видання організовуються міжнародні заходи на території України різного направлення, такі як:

  • “Міжнародний круглий стіл “Підсумки першої чверті століття незалежності”, за участю Президента України 1991-1994 Леоніда Кравчука, очільників профільних міністерств, Надзвичайних і Повноважних Послів акредитованих в Україні, (на заході приймали участь 13 країн), Світового конгресу Українців, представників НАТО, ООН, ОБСЄ;
  • “Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй”,  за участю Президента України 2005-2010 Віктора Ющенко, Міністів закордонних справ України 1991-2017, Надзвичайних і Повноважних Послів акредитованих в Україні, (на заході прийняли участь 21 країна), представників міжнародних неурядових організацій.

З повагою, головний редактор
“Fashion of Diplomacy” in Ukraine
Анна Авраменко

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ