Інформаційно дипломатичний проект “Fashion of Diplomacy” – це єдиний ресурс в Україні, який поєднує в собі інтернет портал та друковане видання, що висвітлює лише хороші, позитивні новини про Україну та українців, не лише всередині нашої Держави, але і про тих українців, які живуть за її межами.

В нашій команді зібрані не лише журналісти з України. До нас надходить інформація з різних куточків всього світу, від тих кому не байдуже майбутнє України та її жителів.

Наша місія полягає в популяризації країни, ми прагнемо розкрити читачам Україну лише з кращої сторони, як перспективну, сильну, незалежну країну.

Ми відкриті до співпраці з міжнародними, регіональними та національними ЗМІ, міжнародними організаціями, дипломатичними представництвами України, громадськими організаціями та окремими людьми, які прагнуть поділитися з широкою аудиторією інформацією про свої здобутки, досягнення, успіхи, зокрема, та свою діяльність та події в цілому.

Свої пропозиції, новини, інформацію надсилайте на поштову скриньку ceo@fd.net.ua

Слово редактора

Із задоволенням презентую наш міжнародний проект інформаційний портал «Fashion of Diplomacy in Ukraine».

Україна – це унікальна держава з багатовіковою історією, яка сягає своїм корінням ще в часи палеоліту (1 млн. р. до н.е. – 150 тис. р. до н.е.). Рідкісні пам’ятники архантропів, (інакше їх називали стародавні люди або пралюди, які з’явилися на території сучасної Європи близько 1 млн. років тому через гюнцське похолодання), були виявлені в Закарпатті, Житомирській області, а також на Дніпрі.

З повагою, головний редактор
«Fashion of Diplomacy in Ukraine»
Анна Авраменко

НАША КОМАНДА

Головний редактор

Анна Авраменко

Голова наглядової ради

Ірина Резнік

Редактор сайту

Євгеній Затишний

Перекладач

Аксінья Сінько

Журналіст

Ірина Патлатюк

Журналіст

Ігор Скрипник

Фотограф

Євгеній Затишний

Дизайнер

Артем Шульга

Комерційний директор

Тетяна Боровикова

+380982225149 
+380666139545
Tavika2006@ukr.net

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ