Фіналіст третього сезону «Голос.Діти», харизматичний улюбленець дівчат, Андрій Бойко представляє прем’єру пісні «Задыхаюсь».

Над саундом треку працювали популярний співак, автор слів і музики Артем Пивоваров, та Юрій Водолажський.

– Творчий потенціал, енергетику Андрія я побачив на проекті «Голос.Діти». Але на одному з фестивалів в Тунісі, де я був в журі, мені випала можливість познайомитись з талановитим хлопцем особисто. Після його виступу, я відразу прийняв рішення, що хочу попрацювати з Андрієм,  і подарував йому свою пісню, – відмічає Артем Півоваров.

– Завдяки проекту «Голос.Діти» я зрозумів, що не хочу стояти на місці, та прагну розвиватися, як артист. Пісня «Задыхаюсь» стане моїм великим стартом в творчості. Вже зараз мене підтримали радіостанції, шанувальники переспівують пісню у своїх соцмережах, а найближчим часом, ми готуємось до зйомок кліпу.   Коли я вперше почув аранжування пісні «Задыхаюсь»,   відразу закохався в музику.    Співаю, скоріше про дівчину моєї мрії, яка дає  кисень життя, насолоджуватися кожним днем, та бути готовим на відважні вчинки,  – коментує Андрій.

Також читайте:  «Скарби нації» - унікальний історичний артефакт та документальний фільм про добу козацтва

Нагадаємо, що Андрій Бойко виховувався з самого дитинства в родині музикантів, його успіхом стали досягнення на багатьох популярних ТВ-проектах і престижних конкурсах.