Міжнародний благодійний вечір «Парад націй»

0
1649
Міжнародний благодійний вечір «Парад націй»

13 грудня 2017 р. у концертному холі Event Hall Freedom відбудеться міжнародний благодійний вечір «Парад Націй», присвячений 100-річчю дипломатичної служби України.

Організатор заходу: Міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy»

Мета заходу: Об’єднання націй заради миру і процвітання шляхом пізнання культури, історії та традицій. Поглиблення міжнародних відносин між Україною та світом. Обмін дипломатичним та культурним досвідом між різними державами.

Кошти, які будуть зібрані від продажу квитків та продажу лотів, що будуть запропоновані гостям під час благодійного аукціону, будуть направленні на реалізацію 2-х благодійних проектів, а саме:

— допомога обездоленим дітям, а саме придбання теплого зимового одягу та засобів особистої гігієни для Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів.

— відкриття дипломатичної школи «Innovation Diplomacy School» для студентів III – V курсів Вищих навчальних заходів України, з можливістю проходження курсу-лекцій від провідних Дипломатів України, та з проходженням практики на базі дипломатичних представництв України за кордоном. Реалізація такого проекту в Україні дозволить сформувати нове покоління фахівців, які в майбутньому будуть гідно представляти Україну на міжнародній арені та захищати її національні інтереси.

Також читайте:  В Україні вперше пройшов дипломатичний гольф турнір - Diplomatic golf cup 2018

Вважаємо, що благодійність, в таких її проявах і є запорукою успіху кожної держави та сильної нації. Адже діти – це наші майбутнє.

Всі, хто приймуть участь у нашій благодійній акції, будуть нагородженні Відзнакою міжнародного благодійного вечора «Парад націй» та включені в пост-висвітлення події в засобах масової інформації.

На участь у заході запрошено більше 50 країн світу

Програму розпочнуть запрошені гості привітальним словом з нагоди 100-річчя української дипломатії та Дня Дипломата. Продовжить вечір концертна програма, яка складеться з виступів країн-учасників.

Виступ кожної країни передбачає демонстрацію національного прапора, національного вбрання та творчий номер, завдяки якому у присутніх буде можливість поглибитись у вікові традиції різних держав. Фінальним номером програми буде виступ України, яка продемонструє наші таланти в культурі та мистецтві.

Також читайте:  Дипломатії не потрібні істерики

Кожна країна має можливість стати учасником «Міжнародного проекту «Парад націй».

Парад націй передбачає презентацію національного прапора та національного вбрання

Також, за можливістю, країна-учасник може посилити свою презентацію творчим номером.

Форма творчого номера обирається на розсуд країни: пісня, танець, театралізоване дійство. Обов’язково з елементами національного колориту країни.

Країна-учасник має призначити відповідальну особу координатора (враховуючи мовний бар’єр), задля подальшої взаємодії з режисером-постановником.

Dress-code – Black tie, національний костюм

Робочі мови вечора – українська, англійська.
Для зручності гостям будуть запропоновані технічні засоби з синхронним перекладом.

На захід запрошені перші особи країни, Міністри закордонних справ 1990 – 2017 рр, Дипломати та повноважні Посли, представники бізнесу.

Також читайте:  Робоча поїздка Посла України в Грузії

Нагадаємо, що 22 серпня Fashion of Diplomacy було організовано Міжнародний круглий стіл. “Україна у сучасному світі. Підсумки першої чверті Незалежності

Всі бажаючі можуть потрапити на вечір зробивши благодійний внесок.

Реєстрація учасників ЗМІ обмежена. Акредитація за посиланням.

По всіх питаннях звертатися за номером телефону +38 (044) 228 06 48, по електронній пошті ceo@fd.net.ua та повідомленням на офіційній сторінці Facebook