Новий Рік та Різдво за українськими традиціями, таке дійство організували міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy» 20 січня 2019 р. в історичному готельно-ресторанному комплексі «Фортеця Гетьмана».

Колядки, щедрівки, елементи вертепу, молотіння снопа та приготування куті – ці різдвяні традиції об’єднали на цьому святі 22 країни.

«Усі заходи, які ми організовуємо націлені завжди на об’єднання людей, об’єднання країн та об’єднання народів. Завжди ми намагаємось максимально показувати культуру, історію, традиції, цінності. Як бачимо, що сьогоднішнє дійство об’єднало 22 країни. Ми сподіваємось, що продемонструвавши представникам дипломатичного корпусу та міжнародним партнерам наші колядки, щедрівки, елементи вертепу, ми змогли сьогодні виразити та дати змогу відчути, яка у нас  щира українська душа». – говорить Анна Авраменко, організатор заходу та головний редактор FD.

Також читайте:  Святкування різдвяних святок за українськими традиціями. Фото

«Для мене, сьогоднішній захід став відкриттям українських традицій. В Бельгії, Франції і в сусідніх країнах Різдво святкується по зовсім іншому… Мені дуже сподобалось, особливо пісні». – говорить Й.В. Пан Алекс Ленартс, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні.

Протягом дня, у гостей була можливість зануритись в унікальну атмосферу родинного затишку щирої української душі та великого українського народу. Прийняти участь у приготуванні традиційних різдвяних страв, колядувати, щедрувати та отримати масу задоволення в неймовірно казковій новорічній атмосфері.

«Мені завжди приємно відкривати для себе щось нове. Ці історичні пісні та історичні традиції, які ми мали змогу сьогодні побачити, для нас це щось нове. Цією культурою потрібно пишатись. Дуже важливо що сьогодні присутня велика кількість дипломатів з різних країн та континентів – це ніби вибудовування мостів між країнами». – зазначив Й.В. Д-р Мохаммед Аль-Асаад, Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні.

Також читайте:  В Києві відбулась бізнес зустріч Україна-Китай (Фото)

Українська культура глибоко пов’язана з минулим і поглиблюється корінням в фольклорні традиції. Кращий спосіб щоб не втратити цю спадщину і завжди пам’ятати традиції минулих поколінь – їх потрібно проживати та потрібно об’єднуватись.

Коли ми об’єднані дружбою та любов’ю один до одного – державні кордони і розбіжності зникають. Залишається лише щира Любов яка приносить нескінченне щастя і радість кожному.

Фото із заходу – Facebook