28 квітня 2018 р. на території гольф-клубу «GolfStream» було проведено міжнародний дипломатичний гольф турнір «Diplomatic Golf Cup 2018».

Головною метою турніру  було об’єднання країн і народів за посередництвом спорту та подальше просування й зміцнення позитивного іміджу України на міжнародній арені.

У турнірі  взяли участь  представники понад 30 країн світу, серед них: Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Аль Асаад, Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев, Голова делегації Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі, Тимчасово повірена у справах Малайзії в Україні Ріна Ханіс Родзлі, Дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пані Анна Декруе Райхель, Керівник консульського відділу Посольства Республіки Грузія в Україні Іраклі Рогава, Керівник економічного, політичного і інформаційного відділу Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Мадай Найджла Аль Раіс, Радник з консульських питань Посольства Республіки Молдови в Україні Олег Хинку, Керівник консульського відділу Посольства Естонії в Україні Мерел Пормістер, Секретар Посольства Чорногорії в Україні Іван Адзич, Аташе Посольства Республіки Італія в Україні Ермано Модесто.

Також читайте:  В Україні вперше відбувся захід "Парад Націй"

З боку Міністерства закордонних справ України були присутні: Посол з особливих доручень Валерій Жовтенко, Генеральний консул України Сергій Погорельцев, Начальник Управління економічного співробітництва МЗС Олександр Данилейко, Перший секретар управляння публічної дипломатії МЗС Руслана Лінник.

Відкриваючи турнір, головний редактор міжнародного дипломатичного журналу «Fashion of Diplomacy» та організатор турніру Анна Авраменко, звертаючись до гравців та до гостей зазначила:

Сподіваюсь, що цей турнір стане доброю тривалою традицією і ми будемо проводити його щороку, й тому, якщо Вам не пощастить стати переможцем цього року, то Вам неодмінно пощастить у наступному… Такі заходи повинні стати тим неформальним простором спілкування, завдяки  якому різні держави, різні народи та різні культури будуть краще розуміти один одного та знаходитимуть спільну мову.

Головний приз турніру, кубок із білого золота, виготовлений компанією «Geraldo Diamond Club» отримав Василь Деркач, друге місце посів Олег Гребельніков, третє місце у Олександра Гороховського.

Дуже приємною несподіванкою став візит Шеф-редактора The New York Times – Сюзан Гуз. Будемо сподіватись, що наша гостинність та щирість справила позитивне враження, також сподіваємось, що ближчим часом інформація про наш гольф турнір з’явиться на сторінках The New York Times.

Також читайте:  "Парад Націй" кожного року дивує все більше

До турніру в якості гостей долучились багато представників ділових та мистецьких кіл, зокрема представники Американської торговельної палати в Україні, Українсько-австрійської асоціації, Торгово-промислової палати Італії в Україні, Україно-китайського міжнародного ділового центру, представники Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України, Міжнародного дипломатичного центру співробітництва та ін.

Організатором  гольф-турніру виступили: міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy» та рекламна агенція «AmediA Company».

Окрім проведення спортивних змагань, впродовж дня була розважальна програма, лотерея з цінними подарунками, шоу дзеркальних людей від компанії Happy Time, показ колекції «KARUK & ZAYMAK», презентація та тест-драйв автомобілів VOLVO.

Частування смачними стравами різних кухонь святу було організовано компанією VIP-кейтеринг. Родзинкою частування був ексклюзивний узбецький плов, приготований Шеф-кухарем Посольства Республіки Узбекистан в Україні.

Також читайте:  Міжнародний благодійний вечір «Парад націй»

Партнерами турніру виступили  такі відомі  компанії та торгові марки: Volvo, GolfStream, Geraldo Diamond Club, VIP-Catering, Cornelia Hotels. Golf & Spa, Gardena, Агромат, Royal SVS Studio, Masterio, Qatar Airways, Air Arabia, Olympic Village, Cosmos Golf, Premier Palace, Добробут, Lavrynovych & Partners, Aina Gasse, Роман Демідов, Наталія Карук, Happy time, ModAS, O!Gorod, DelaVie, Kronenbourg 1664, ТМ INKERMAN, Voda.ua, Jack Daniels, компанія «Баядера Груп» (TM «Jarovska» і «Spruzzo»).